Unde este consilierul tau Eures?

.

EURES

Portalul EURES, pune la dispoziţie o reţea de consilieri care au rolul de a oferi solicitanţilor de locuri de muncă şi angajatorilor informaţiile de care au nevoie, prin contact personal. Există peste 900 de consilieri EURES în Europa, iar numărul lor este în creştere. Consilierii EURES sunt specialişti instruiţi care oferă cele trei servicii EURES de bază: informare-orientare-plasament, atât angajatorilor, cât şi solicitanţilor de locuri de muncă interesaţi de piaţa europeană a muncii. Consilierii deţin expertiză specializată pe aspectele practice, juridice şi administrative legate de mobilitatea la nivel naţional şi transfrontalier. Ei lucrează în cadrul serviciului public de ocupare a forţei de muncă din fiecare ţară sau în cadrul altor organizaţii partenere din reţeaua EURES.

Singurul Consilier Eures din Germania care cunoaste limba romana este:

Gyöngyvér Böhm, Bundesagentur für Arbeit [Federal Employment Agency], Zentrale Auslands- und Fachvermittlung (ZAV) Villemombler Str.76 , 53123 Bonn,  Tel: +49 2287132133 fax: 49 2287132701329 email : incoming3@arbeitsagentur.de  limbi vorbite:Deutsch (de), English (en), magyar (hu), Românã (ro)

Sfatuim cetatenii romani care au rezidenta in Nordrhein Westfalen sa I se adreseze cu incredere!

Totusi, avind in vedere ca marea majoritate a cetatenilor romani cunosc destul de bine limbile engleza si franceza pe care le-au facut in scoala, italiana sau spaniola pe care le-au invatat prin strainatate, am selectat din cei 900 de consilieri europeni pe aceia care cunosc cel putin o limba din cele 4 mentionate. Iata mai jos harta centralizata si lista persoanelor selectate, aranjate pe tari (Austria, Belgia, Luxemburg) sau landuri (Germania) :

Legenda:

romb 15X15 Pe „Harta europeana a serviciilor romanesti” simbolul folosit pentru categoria de interes ”consilieri EURES” este cel din figura alaturata.

SFAT:

Pentru a localiza mai bine adresele pentru Romanian points of interests  centrati harta cu mouse-ul  si mariti-o cu semnul + (plus) pe care il gasiti in stinga jos a ecranului. Puteti mari succesiv in mai multe rinduri pina cind ajungeti la detaliu strada sau cladire si astfel eventuala suprapunere a unor simboluri dispare.

 AUSTRIA

Gerhard Bogensperger, Employment Service, Friedhofstraße 6, 5580 Tamsweg, telefon:+43 6474 8484 5030, Adresa de e-mail: eures.salzburg@ams.at. Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Ayse Bürgmann, Organisation:AMS Niederösterreich, Nibelungenplatz 1, 3430 Tulln an der Donau, Nr. telefon:+43 (0)2272 62236, Adresa de e-mail:eures.niederoesterreich@ams.at,Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Manuela Dreier, Wirtschaftskammer Vorarlberg, Wichnergasse 9, 6800 Feldkirch, Nr. telefon:+43 5522 305 271, Adresa de e-mail:dm@wkv.at, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Ida-Maria Gasparotto, Organisation:Employment Service, Ungargasse 37,1030 Wien, telefon:+43 (0)1 87871 50731,Adresa de e-mail:eures.wien@ams.at Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Hermann Gössinger, AMS Steiermark, Babenbergerstr. 33,8021 Graz, Nr. telefon:+43 316 7081 107,e-mail: hermann.goessinger@ams.at Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Otto Hosp,  Arbeitsmarktservice Tirol, Schöpfstr. 5.  6010 Innsbruck, telefon:+43 (0)512 – 5903, Adresa de e-mail:otto.hosp@ams.at Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Karl Lenzhofer, Organisation:Employment Service, Rudolfsbahngürtel 42, 9020 Klagenfurt, Nr. telefon:+43.0463.3831, Adresa de e-mail:karl.lenzhofer@ams.at Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Dietmar Müller, Employment Service, Adresă:Bahnhofplatz 1b, 6700 Bludenz, Nr. telefon:+4355526237181605, Adresa de e-mail:dietmar.mueller@ams.at Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

 BELGIA

Valérie Beghain,  EuresChannel (BE-FR-UK), Quai Notre Dame 3/5,7500 Tournai, Nr. telefon:+33.3.6934.36.40, e-mail: Valerie.beghain@ucm.be, Limba vorbită:français (fr)

Cindy Bontems, Fédération Générale du Travail de Belgique. Adresă: 80, rue des Martyrs, 6700 Arlon, Nr. telefon:+3263242261,  e-mail: cindy.bontems@fgtb.be, Limba vorbită:English (en), français (fr)

Roland Brouns, EURES Meuse-Rhine (BE-DE-NL) Pastorijstraat 7, 3620 Lanaken, telefon:+32 89 73 92 70, e-mail:roland.brouns@vdab.be, Limba vorbită:English (en), français (fr)

Els Delaere,Voka – Kamer van Koophandel,Lammerstraat 18,  9000 Gent, telefon:+32 9 266 14 57,  e-mail:els.delaere@voka.be, Limba vorbită:English (en), français (fr), italiano (it)

Jill Delombaerde, EuresChannel (BE-FR-UK) ,  www.vdab.be, Lekkerbeetstraat 57,BE – 8500 Kortrijk,  telefon:+32 (0)56 26 67 71, e-mail:jill.delombaerde@vdab.be,Limba vorbită:English (en), français (fr), Nederlands (nl)

Anne-Sophie Delvaux, Le Forem – Relations internationals, Boulevard Tirou, 104,6000 Charleroi, telefon:+32 71206353, e-mail: annesophie.delvaux@forem.be,Limba vorbită:English (en), français (fr)

Fanette Duchesne, Organisation:EURES Meuse-Rhine (BE-DE-NL), Place Saint Paul 9, 4000 Liege,telefon:+32 4.221.96.53, e-mail:fanette.duchesne@fgtb.be, Limba vorbită:français (fr)

Mireille Schöffers, Fédération Générale du Travail de Belgique, Aachener Straße 48,4700 Eupen,. telefon:+32 (0) 499 56 45 08, e-mail:mireille.schoffers@fgtb.be.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

 GERMANIA

BAYERN

Claudia Anna Berg, Bundesagentur für Arbeit, Agentur für Arbeit Landshut-Pfarrkirchen, Max-Breiherr-Str. 3, 84347 Pfarrkirchen, telefon:+49 (0)8561 982212, e-mail:Landshut-Pfarrkirchen.Eures@arbeitsagentur.de,Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Brigitte Bunke, Bundesagentur für Arbeit,  Gabriel-Mayer-Str. 6-8,84503 Altötting, telefon:+49 867 198 6145, e-mail: Traunstein.EURES@arbeitsagentur.de Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Harald Fehde, Bundesagentur für Arbeit Würzburg, Schießhausstr. 9, 97072 Würzburg,Nr. telefon:+49 (0)9321 916136, e-mail: Wuerzburg.EURES@arbeitsagentur.de.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Ute Gebhard, Bundesagentur für Arbeit, Schloßstr. 10, 87527 Sonthofen, telefon:+49 8321663134, e-mail: Sonthofen.Arbeitgeber@arbeitsagentur. de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Markus Heil, Bundesagentur für Arbeit, Richard-Wagner-Platz 5, 90443 Nürnberg, telefon:+49 228 / 713 13 13, e-mail:zav-auslandsvermittlung @arbeitsagentur.de Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Gabriele Lydia Kunze, Bundesagentur für Arbeit, Parkstr. 11, 85356 Freising, telefon:+49 (0)8161 171311, e-mail:Gabriele.Kunze2 @arbeitsagentur.de. Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Gertraud Lankes-Müller, Bundesagentur für Arbeit, Arbeitsamtstraße 10, 93413 Cham,  telefon:+49 9971 995618, e-mail:Cham.EURES-T@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:čeština (cs), Deutsch (de), English (en)

 BADEN WURTTEMBERG

Katharina Nina Franken, Agentur für Arbeit Konstanz-Ravensburg, Eugenstr. 41, 88045 Friedrichshafen, Nr. telefon:+49 7541 309-43, Adresa de e-mail: friedrichshafen.522-vermittlung@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Anja Hoser, ZAV – Internationaler Personalservice Stuttgart, Bahnhofstr. 29, 70372 Stuttgart, Nr. telefon:+49 711 920 3031, Adresa de e-mail: workingermany@arbeitsagentur.de.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Ellen Kapla,Deutscher Gewerkschaftsbund – Rechtsschutz, Hebelstrasse 10,79104 Freiburg, Nr. telefon:+49 (761) 386 76 31, Adresa de e-mail: Ellen.Kapla@dgbrechtsschutz.de,Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Sylvia Müller-Wolff, Agentur für Arbeit Karlsruhe-Rastatt, Brauerstr. 10, 76135 Karlsruhe, telefon:+49 721 823 1075, Adresa de e-mail:sylvia.mueller-wolff@arbeitsagentur.de Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Gisela Schrodin, Agentur für Arbeit Konstanz-Ravensburg, Stromeyersdorfstraße 1,78467 Konstanz,  telefon:+49 7531/585-330, Adresa de e-mail: Gisela.Schrodin@arbeitsagentur.de .Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Jens Sydow, Agentur für Arbeit Offenburg, Bahnhofsplatz 3,77694 Kehl, telefon:+49 (0)7851 9197-12, e-mail:Jens.Sydow@arbeitsagentur.de,Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Tanja Vodopic, ZAV – Internationaler Personalservice Stuttgart, Bahnhofstraße 29,70372 Stuttgart, telefon:+49 (0)711 920 32 82, e-mail:ZAV-Stuttgart-Auslandsvermittlung@Arbeitsagentur.de. Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Silvia Weihrauch, Arbeitsagentur Lörrach, Brombacher Str. 2, 79539 Lörrach, Nr. telefon:+49 (0) 7621 / 178-187,Adresa de e-mail:silvia.weihrauch@arbeitsagentur.de Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Daniela Zink, Agentur für Arbeit Karlsruhe-Rastatt, Karlstraße 18, 76437 Rastatt, Nr. telefon:+49 7222/930-171 Adresa de e-mail:Daniela.Zink@arbeitsagentur.de.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Sabine Leitgeb-Engelkamp, Bundesagentur für Arbeit, Stresemannplatz 5, 90763 Fürth,. telefon:+49 (0)911 2024237, e-mail:Sabine.Leitgeb-Engelkamp2@arbeitsagentur.de Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Vanessa Lindner,Bundesagentur für Arbeit,Wertachstraße 28, 86153 Augsburg,Nr. telefon:+49 821 3151 702, e-mail:vanessa.lindner@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Stefan Mühlbauer, Bundesagentur für Arbeit, Bahnhofstr. 22, 83435 Bad Reichenhall, Nr. telefon:+49 8651 7637 321, e-mail:Stefan.Muehlbauer@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Herbert Schmid,Bayern – Tschechien (DE-CZ) , Richard-Wagner-Str. 4, 93055 Regensburg, Nr. telefon:+49 961 634577-05, e-mail:eures-by-cz@t-online.de, Limba vorbită:čeština (cs), Deutsch (de), English (en)

Siegfried Seitz, Bayern – Tschechien (DE-CZ),Adresă:Agentur für Arbeit Deggendorf,Alfons-Maria-Daiminger Str. 4, 94227 Zwiesel, Nr. telefon:+49 9922 8402 29, e-mail: Siegfried.Seitz@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:čeština (cs), Deutsch (de), English (en)

Albert Thumbeck, Bodensee (DE-AT-CH-FL), Bregenzer Straße 1,88131 Lindau, Nr. telefon:+49 8382 9898 0, Adresa de e-mail:albert.thumbeck@jobcenter-ge.de.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Peter Wendl, Bundesagentur für Arbeit. Chiemseestr. 35, 83278 Traunstein,Nr. telefon:+49 861703278, e-mail:Peter.Wendl@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

HESSEN

 Susanne Bonn, Bundesagentur für Arbeit, Hainerweg 44, 60599 Frankfurt am Main, Nr. telefon:+496959768108, e-mail:workingermany@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en)

Birgit Kirner, Bundesagentur für Arbeit, Welcome Center Madrid – Agentur für Arbeit Wiesbaden, Klarenthaler Str. 34, 65197 Wiesbaden, Nr. telefon:+34 910506691,e-mail:WelcomeCenter-Madrid@arbeitsagentur.de, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), español (es), français (fr)

LUXEMBURG

 Caroline Fischer, LCGB – Confédération des Syndicats Chrétiens du Luxembourg, Adresă:LCGB c/o Caroline Fischer ,11, rue du Commerce, 1351 Luxembourg, telefon:+352 49 94 24 309, e-mail:cfischer@lcgb.lu. Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Romain Fusenig, Adem – L’Agence pour le développement de l’emploi, Wasserbillig, 44, Esplanade de la Moselle, 6637 Wasserbillig, Nr. telefon:+352 247 65316,Adresa de e-mail:romain.fusenig@adem.etat.lu, Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Jeff Hurt,:Adem – L’Agence pour le développement de l’emploi, 1Bd Porte de France,4360 Esch/Alzette, Nr. telefon:+352-88888, Adresa de e-mail:jeff.hurt@adem.etat.lu.Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Jean-Marie Roderich, Adem – L’Agence pour le développement de l’emploi, 2 rue clairefontaine, 9201 Diekirch, Nr. telefon:+352-24788888, e-mail:Jean-Marie.Roderich@adem.etat.lu,Limba vorbită:Deutsch (de), English (en), français (fr)

Romania 

Carmen Mihaela Avram, Nr. telefon:+40 0230/523279, Nr. fax:+40 0230/523279 Adresa de e-mail:carmen.avram@sv.anofm.ro. Limba vorbită:English (en) T. Vladimirescu, 720183 Suceava

Ciprian Bosca. Nr. telefon:+40 264590227 ,Nr. fax:+40 264595214 Adresa de e-mail: boscaciprianm@yahoo.com.Limba vorbită:English (en), Românã (ro), George Cosbuc 2, 400375 CLUJ-NAPOCA

Edmond-Adrian Bulgaru, Nr. telefon:+40233/219514,Nr. fax:+40233/213424,Adresa de e-mail: adrian.bulgaru@ntl.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), français (fr), italiano (it), Românã (ro), Privighetorii 21, 610139 Piatra Neamt

Simona Burdean, Nr. telefon:+40 259 43 33 46 Adresa de e-mail: bh_eures@ajofm.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro)  2 Transilvaniei ,417349 Oradea

Luminita Chirila, Nr. telefon:+40 0265266553,Nr. fax:+40 0265268035,Adresa de e-mail: luminita.chirila@ms.anofm.ro,Limba vorbită:English (en),  Iuliu Maniu 2,540027 Tirgu Mures

Alina-Elena Ciorchelia,Nr. telefon:+40 234 541 676, Adresa de e-mail: alina.ciorchelia@bc.anofm.ro,limba vorbită:English (en), Românã (ro)  Ionita Sandu Sturza 63, 600029 Bacau

Constantin Liviu Cochirlea, Nr. telefon:+40350419715, Nr. fax:+40250732757,Adresa de e-mail:liviu.cochirlea@vl.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), français (fr), Românã (ro) ,Dacia 8, 1000 Ramnicu Valcea

Stefan Cosma, Nr. telefon:(+4) 021 3323708, Nr. fax:(+4) 021 3302014, Adresa de e-mail: stefan.cosma@if.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro),Ruginoasa 4,  040422 Bucharest

Ileana DRAGHICI, Nr. fax:+40213327628,Adresa de e-mail:ileana.draghici@s4.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro) , Spatarul Preda 12,  050188.Bucuresti

Elena Diaconu, Nr. telefon:0240 512 298 ,Adresa de e-mail:elena.diaconu@tl.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), español (es), Românã (ro) Grigore Antipa 10, 800017 Tulcea

Isabela Ioana Dobrescu, Nr. telefon:+40 0247-315915,Nr. fax:+40 0247-311164,Adresa de e-mail:isabela.dobrescu@tr.anofm.ro Limba vorbită:English (en), Românã (ro),Dunarii 1,140002 Alexandria

Gratziela-Valy Dogaru, Nr. telefon:+40 246-230613,Nr. fax:+40 246-230613,Adresa de e-mail: gratziela.dogaru@gr.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro),202 Bucuresti, 087216 Giurgiu

Ioana Draghici, Nr. telefon:+40 268-416879,Nr. fax:+40 268-412552, Adresa de e-mail: bv_eures@ajofm.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro) Brasov, Lunga 1,2200 Brasov

Elena Gabriela Drobota. Nr. telefon:+40 231536791,Nr. fax:+40 231536793, Adresa de e-mail:Gabriela.Drobota@bt.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), français (fr), Românã (ro) Colonel Tomoroveanu 2, 710067 Botosani

Zsuzsánna Virágh, Nr. telefon:+40 266 313423,Nr. fax:+40 266 312885, Adresa de e-mail: Zsuzsanna.Viragh@hr.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), magyar (hu), Românã (ro),Frăţiei 2 , 530114 Miercurea Ciuc

Camelia Gocz, Nr. telefon:+40267312157 ,Nr. fax:+40267312157,Adresa de e-mail: cv_eures@ajofm.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), magyar (hu), Românã Grigore Balan 14, 520042 Sf. Gheorghe

Alina Grebles, Nr. telefon:+40262227820, Adresa de e-mail:alina.grebles@mm.anofm.ro,Limba vorbită:Românã (ro), Hortensiei 1, 430294 Baia Mare

Dana Marilena Herisanu, Nr. telefon:+40 248222415,Nr. fax:+40 248222582,Adresa de e-mail:Dana.Herisanu@ag.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro),Republicii 11, 110062 Pitesti

Mihaela Ioan, Nr. telefon:+40 236 412 262 ,Nr. fax:+40 236 415 151,Adresa de e-mail:mihaela.ioan@gl.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Domneasca 191
800172 Galati

Simona Iosep, Nr. telefon:+40 372 718671,Nr. fax:+40 258 811470, Adresa de e-mail: simona.iosep@ab.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro) ,Nicolae Titulescu, 10, 510096 Alba Iulia

Mihail Sorin Marinescu, Nr. telefon:+40 252/319029 ,Nr. fax:+40 252/319061,Adresa de e-mail:Sorin.Marinescu@mh.anofm.ro ,Limba vorbită:English (en), Românã (ro), 3 Carol I, 220099 Drobeta Turnu Severin

Ramaian Mitrica, Nr. telefon:+40 255 212 160 ,Nr. fax:+40 255 212 380 ,Adresa de e-mail: ramaian.mitrica@cs.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), français (fr),22 Republicii, 320214 Resita

Gabriela Cornelia Nedelcu, Nr. telefon:+40 21 3139141,Nr. fax:+40 21 3139141,Adresa de e-mail:gabriela.nedelcu@anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro),20 Avalansei , 040305 Bucuresti

Cristiana Oprita,  Nr. telefon:+40 244 57 66 41, adresa de e-mail:ph_eures@ajofm.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro),  1 Nicolae Iorga, 100008 Ploiesti

Simona Aurora Palcu,  Nr. telefon:+40 0251306100, Nr. fax:+40 0251306099Adresa de  e-mail:dj_eures@ajofm.anofm.ro Limba vorbită:English (en)  Eugeniu Carada13, 200585 Craiova

Elena Pana, Nr. telefon:+40 241 481 553, Nr. fax:+40 241 481 553,Adresa de e-mail:elena.pana@ct.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), español (es), français (fr), italiano (it), Românã Lacului 14, 900415 Constanta

Andreea Plesa, Nr. telefon:+40 0728962484,Adresa de e-mail:hd_eures@ajofm.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Piata Victoriei1,  Deva

Simona Poting, Nr. telefon:+40 (0)256 294231,Adresa de e-mail:simona.poting@tm.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro) ,Republicii 21, 300158 Timisoara

Adina Preda, Nr. telefon:+40- 0263-236296 ,Nr. fax:+40 – 0263-236296, Adresa de e-mail:adina.preda@bn.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Garii  2 , 420041 Bistrita

Monica Stanescu, Nr. telefon:0040238722540, Adresa de e-mail: monica.stanescu@bzl.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), français (fr) Ion Baiesu 3A, Buzau

Adriana Sirghie, Nr. telefon:+40 (0)232254577, Nr. fax:+40 (0)232264682 Adresa de  e-mail:is_eures@ajofm.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Cucu1, 700082 IASI

Valentina Soare, Nr. telefon:+40 732 100 377, Nr. fax:+40 245 615 932,Adresa de e-mail: Valentina.Soare@db.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Tudor Vladimirescu, 130078 Targoviste

Adriana Soneriu, Nr. telefon:+40 257 25 41 29, Nr. fax:+40 257 26 46 33, Adresa de e-mail:adriana.soneriu@ar.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), Românã (ro), Calugareni 1, 310181 Arad

Elena Tane, Nr. telefon:+40 249 411 002,Nr. fax:+40 249 432 276, Adresa de e-mail : Elena.Tane@ot.anofm.ro.Limba vorbită:English (en), Românã, Prelungirea Crisan 2, 230033 Slatina

Laura Alina Toporascu, Nr. telefon:+40 235 312559 / 318184,Nr. fax:+40 235321222, Adresa de e-mail:vs_eures@ajofm.anofm.ro, Limba vorbită:English (en), español (es), Românã (ro) Spiru Haret 5,Vaslui

Diana Corina Vaduva, Nr. telefon:+4 0253/211568,  Nr. fax:+4 0253/211568, Adresa de e-mail:diana.vaduva@gj.anofm.ro,Limba vorbită:English (en), français (fr), Românã (ro) , 1 Lt. Col. D. Petrescu Street,  210182 Targu Jiu

Mentiune: Adresa de mail, adresa postala si numerele de telefon si de fax ale Consilierilor Eures din Romania apartin, de fapt, Agentiei judetene a Oficiului Fortelor de Munca din Romania.

 

 

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s